Викуп майна банкрутів на офіційному майданчику Прозорро

Уряд у минулому 2019 році запровадив новий Кодекс про справи банкрутства, який вільно дозволяє торгувати майном банкрутів на сайті sale.ueex.com.ua. Вже незабаром почнеться той момент, коли можна буде вільно виставляти на аукціони та продавати власність боржників банків.

За допомогою цього Кодексу, Прозорро може гарантувати прозорі угоди між учасниками аукціонів та продажів, захист усієї приватної інформації та коштів. Більш за це, за усіма процесами слідкують спеціальні волонтери, аби зробити усе ще більш чесним. До них також можуть приєднатися й звичайні користувачі, які навіть не мають реєстрації на електронному майданчику. Усі гроші, отримані з продажів майна можуть допомогти підприємствам-банкрутам закрити усі борги у банках.  

Чому власність боржників банків краще реалізовувати через вільний майданчик Прозорро.Продажі?

На початку осені цього року, вступають в дію нові законопроекти Кодексу про банкрутство. Внаслідок цього, може виникнути різкий ріст на ринку майна банкрутів, аукціонах на електронних біржах. Тому, аби цей ріст позитивно показувався, біржі готуються та удосконалюють свої системи, щоб усі операції були законними та продуктивними.

Економічні відносини між учасниками договорів (між юридичними та фізичними особами) будуть контролюватися та оберігатися від шахрайських та корупційних схем. Саму надійну безпеку серед усіх можливих бірж в Україні може гарантувати Прозорро.Продажі. Лише на сайті sale.ueex.com.ua/filter/arrested-property можливо вільно та прозоро створювати та проводити аукціони з продажу власності боржників банків.  

Міністерство розвитку економіки та торгівлі, Національний Банк, Фонд гарантування вкладів, міжнародні донори та інші електронні платформи й біржі – усі ці установи допомогли ще у 2016 році створити якісний електронний майданчик для торгів майном збанкрутілих підприємств. Саме торговій біржі «Українська енергетична біржа» можуть довіряти державні, комунальні, приватні підприємства та громадяни України.  Крім того, ця біржа почала стрімко розвиватись та відкрила змогу усім торгувати нерухомістю, ділянками землі, об’єктами малої приватизації, активами збанкрутілих банків, орендованою землею, вагонами, правами на добування корисних копалин та лісоматеріалів українських земель та багато інших товарів.

Прозорий продаж власності банкрутів на ТБ «УЕБ»

ДП «Прозорро.Продажі» все має достатньо великий досвід та базу клієнтів, що довіряють свою власність на продаж та кошти. Лише за три роки, ProZorro змогли провести щонайменше 250 тисяч різноманітних аукціонів, в яких брали участь понад 15 тисяч учасників. Також трапляються лоти, ціна яких може зростати в 10-15 разів за початкову ціну. Враховуючи ці дані, біржа змогла отримати приблизно 20 мільярдів гривень на аукціонах та продажах. Тому безперечно можна сказати, що Прозорро є надійним партнером для реалізації будь-якого майна збанкрутілих підприємств.

Сторінка sale.ueex.com.ua – електронна система для торгів майном банкрутів

Менеджери торгової біржі слідкують за усіма діями клієнтів на сайті продажу, завдяки чому усі економічні операції стають прозорими та публічними для громадян. Також співробітники біржі можуть допомогти своїм клієнтам та звичайним користувачам з виниклими питаннями. Із ними можливо цілодобово зв’язатись на гарячій лінії, електронній пошті та через Телеграм-бот.

Вам также может понравиться