Учасники Асоціації «Біржові та електронні майданчики»

Асоціація «Біржові та електронні майданчики» вважається громадським формуванням, яке було створено окремими приватними компаніями, працюючими на ринку біржових операцій. Діяльність організації регулює Господарський та Цивільний кодекс, Статут та внутрішня документація.

Завдання

Робота Асоціації почалась кілька років тому. Ініціаторами виступили електронні та біржові майданчики, які здійснюють торгові операції та працюють на біржах. Головне завдання організації – забезпечити максимальну прозорість товарного ринку організувати ефективну роботу учасників, представити та захистити інтереси членів Асоціації.

Схожих організацій в Україні не існує. Професійне товариство допоможе створити сприятливі умови для формування ділових стосунків між учасниками ринку і державними органами.

Члени Асоціації

На сьогодні до складу Асоціації входять 35 товарних бірж та спеціалізовані онлайн-платформи. Всі вони діють на території України. В організацію входять приватні підприємства, аграрні та енергетичні біржі, електронні майданчики. Щоб дізнатися більше потрібно зайти на сайт https://aeaep.com.ua/info/asotsiatsiia-birzhovi-ta-elektronni-majdanchyky-misiia-tsili-uchasnyky/. На порталі вказані контактні дані, перелік документів, які повинні надавати майбутні члени асоціації.

Порядок вступу

Щоб вступити до Асоціації, необхідно:

  • Скласти заяву, яку має підписати керівник юридичної особи та засвідчити печаткою.
  • Зробити копію статуту компанії, а для підтвердження поставити підпис та печатку.
  • Зробити копію виписки із реєстру юридичних осіб. В ній мають бути всі дані про юридичну особу, стояти підпис та печатка керівника.
  • Отримати протокол зборів учасників Асоціації із прийнятим рішенням щодо вступу до організації.
  • Також існує членський внесок, який повинен заплатити кожен учасник.

Кожен учасник допомагає створити прозорі умови для бізнесу, проведення державних закупівель на прозорих та чесних засадах. Завдяки організації в Україні впроваджують міжнародні визнані стандарти біржової практики, вводять нові фінансові інструменти, технології, розрахунки, системи управління. Кожному часнику проводять широку інформаційно-роз’яснювальну роботу, надають консультацію та проводять аналітичні дослідження. Це допомагає підвищити культуру ринкових відносин на території України, зробити новий крок в розвитку економіки.

Вам также может понравиться