Торги на платформі УЕБ

Купівля через платформу Прозорро через веб-сайт – вибір найкращих продуктів за найкращими цінами, обмінами та транзакціями. Процес відбувається на відкритій платформі, кожен може отримати доступ, створити обліковий запис та здійснити пошук по ринку. Тут можна знайти товари для будь-якого використання. Варіанти можливостей:

  1. Забезпечення гідного рівня обслуговування клієнтів – юридичні консультації, а також можливість зв’язуватись з менеджерами з питань.
  2. Повідомлення, коли на сайті з’являються нові пропозиції, які можуть зацікавити.
  3. Всі процеси виконуються онлайн – не потрібно фізично бути присутнім, щоб спілкуватися, зберігати документи або відправляти їх будь-куди.
  4. Анонімність. Вся інформація є конфіденційною і не розголошується.
  5. Гарантована безпека – джерело продажу та інші важливі документи для забезпечення прозорості угоди, а з реєстрації всі документи ретельно перевіряються юристом партнера.
  6. Також майданчик гарантує хорошу ціну та здорове конкурентне середовище.

Особливості продажів

Продуктивність галузі зростає, тому все більше компаній готові працювати з майданчиком УЕБ. Є багато ресурсів, які можна завантажити, щоб використовувати його, але УЕБ – це онлайн-платформа, яка пропонує банківські послуги.

Наразі зареєстровано 510 земельних торгів. Виставлена на продаж земля займає площу приблизно 2,3 тис. га, які оцінюються у 245 млн. грн.

Відомо, що лідерські позиції щодо реалізації прав оренди займають Одеська, Черкаська, Кіровоградська, Львівська та Чернівецька області, а щодо реалізації самих земельних ділянок несільгосппризначення – Київська, Закарпатська, Львівська, Одеська та Чернівецька області.

18 жовтня перші електронні торги із продажу прав оренди на землю відбулися в Україні. Державним геологічним кадастром було укладено договір про співпрацю.

На реалізацію було відправлено орендні права на 10 земельних ділянок сільгосппризначення, які перебувають у володінні держави загальною площею до 210 гектарів. Представили їх Кіровоградська, Львівська, Одеська, Сумська та Чернігівська області – кожна по дві.

Середній стартовий розмір орендної плати за рік по ділянках, що знаходяться на торгах, становив 8,3% від нормативної грошової оцінки (НГО). За кожним лотом брали участь від 2 до 6 учасників.

За підсумками торгів середня річна орендна плата склала 34,3%, перевищивши стартову більш ніж у 4 рази.

Найдорожчою виявилася ділянка землі, що належить Команській сільській раді Новгород-Сіверського р-ну Чернігівської області. Його площа становила 13 га, а стартова ціна зросла до 157,79 тис. грн (70,73% від номінальної вартості).

Мінагрополітики повідомляє, що територіальні громади отримали майже мільйон гектарів земель сільськогосподарського призначення.

Найбільш високо зросла процентна ставка оренди ділянки землі у Василівській територіальній громаді Онуфріївського району Кіровоградської області. Його площа становила 18,26 га до 101,32% від номінальної вартості (122,17 тис. грн).

Перші онлайн аукціони землі дозволили місцевим бюджетам отримувати понад 630 тис. грн. на рік.

З січня по вересень цього року розмір середньої орендної ставки становив 18,77% від НГО. Це сталося завдяки аукціонам, проведеним територіальними органами Держгеокадастру.

Корисна інформація про земельний ринок є за посиланням https://sale.ueex.com.ua/ru/news/torgy-po-zemli-vidbuvatymutqsya-u-systemi-prozorro-prodazhi

Хто бере участь у процесі відкритих торгів

У аукціоні беруть участь 3 команди: організатори, спікери та конкуренти, які борються за земельні права. Організатори – це люди, які купують чи орендують землю, нерухомість та інші активи. Спікер – це той, хто може зберегти запит, щоб повідомити інші групи час, цінності та інші фактори. У результаті угоди укладається договір між двома сторонами – організатором та учасником. Договір укладається та підписується у присутності грамотних та поінформованих юристів, які уважно вивчають всю інформацію по лоту.

Національна комісія з цінних паперів та фондових ринків надала Українській енергетичній біржі відповідні ліцензії для роботи на ринках капіталу. Зокрема НКЦПФР надала відповідну документацію, яка дозволяє Українській енергетичній біржі організовувати клірингову діяльність, що визначає зобов’язання, а також організовувати торгівлю продукцією на товарних біржах.

Поряд із цим комісія виконала реєстрацію нових правил Української енергетичної біржі, які відповідають новому законодавству. Щоб отримати відповідну ліцензію біржа виконала реорганізацію структури і дуже істотну підготовку.

Вам также может понравиться