Оренда вагонів Укрзалізниці на Прозорро.Продажі

Державна система онлайн аукціонів Прозорро.Продажі є обов’язковою для використання тими, хто хоче придбати майно державної та комунальної форми власності. Також ця система є необхідною для тих, хто хоче орендувати вагони Укрзалізниці. Ніяким іншим способом орендувати цей вид залізничної техніки легально неможливо.

Що можна взяти в оренду

Через акредитовані в Прозорро.Продажі торгівельні майданчики можна орендувати:

  1. криті вагони;
  2. графікові маршрути;
  3. платформи (у тому числі і двоярусні);
  4. на піввагони (у тому числі і з глухим дном).

Графіковий маршрут представляє собою інтерактивний графік руху поїздів Укрзалізниці. Він може бути орендованим для перевозки зерна. Якщо необхідно транспортувати майно, що може бути пошкоджене під час перевозки, орендують криті вагони, за допомогою яких також можна перевозити і сипучі матеріали.

Для перевезення автомобілів чи іншої техніки можна орендувати платформи (одно чи двоярусні). Для перевезення вугілля та лісоматеріалів слід орендувати на піввагони. Дізнатися більше про оренду вагонів Укрзалізниці можна тут https://sale.uub.com.ua/ru/filter/rail-car-hire.

Види аукціонів

Вагони Укрзалізниці здаються в оренду на аукціонах двох видів: англійських та голландських. Перші проводяться на підвищення ціни лоту та являються найпоширенішими. Голландські аукціони характеризуються зменшенням ціни лоту. Аукціони проводяться в назначений системою час, вплинути на який не може ніхто. Триватиме він пів години та складатиметься з 3 етапів, на протязі яких учасники будуть робити свої ставки. Переможець буде визначений автоматично в кінці аукціону. Переможе той, чия запропонована ціна виявиться найвигіднішою продавцеві. Вплинути на результат аукціону не може ніхто, завдяки чому забезпечується їх чесність.

Для того щоб отримати права на користування залізничними вагонами, учасник повинен спочатку зареєструватися в системі Прозорро.Продажі через один з електронних торгівельних майданчиків. Взяти в оренду також можна цементовози, зерновози, хопер-зерновози та інше.

Для чого потрібні торгівельні майданчики

В системі Прозорро немає того функціоналу, який необхідний для проведення торгів. Ця система представляє собою лише базу даних лотів з продажу та оренди держмайна. Функції організації аукціонів та їх проведення беруть на себе ЕТМ – електронні торгівельні майданчики. Вони представляють собою сайти, на яких продавці та покупці реєструються та знаходять один одного. Так забезпечуються відкриті, прозорі та чесні торги.В функції ЕТМ входить реєстрація учасників, інформаційне забезпечення, збур гарантійних внесків, технічна підтримка проведення торгів, автоматичний відбір переможців та підписання договорів купівлі-продажу. На цьому сайті sale.uub.com.ua можна отримати більше цікавої інформації про торгівельні платформи. Кваліфіковані менеджери готові відповісти на будь-які питання, що стосуються участі в торгах чи їх проведення.

Вам также может понравиться